Zapisy do Puchar Szlaku Solnego #2

26.05.2019 • MTB

Zapisy online zaostały zakończone!


Lista zapisanych zawodników:

  1. Paweł Wójcicki - UKS "PODWILK"
  2. Michał Śliwiński - SUPERIOR ZATOR
  3. Maciej Dąbrowski - SUPERIOR ZATOR
  4. Kamil Łaziński - SUPERIOR ZATOR
  5. Dawid Śliwiński - SUPERIOR ZATOR
  6. Inez Durlak - SUPERIOR ZATOR
  7. Maksymilian Wiśniowski - RK ALUMINIUM BIKE TEAM
  8. Miłosz Pilch Pilch - EXPO KRAKÓW BIKE TEAM
  9. Sara Bodkowska - JEDLICZE TEAM
  10. Jan Wieczorek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  11. Filip Wieczorek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  12. Krzysztof Klimek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  13. Bartosz Urbanek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  14. Maciej Urbanek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  15. Igor Adamik - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  16. Zofia Bluszcz - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  17. Tadeusz Bluszcz - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  18. Jakub Pyszny - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  19. Jakub Grycman - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  20. Roman Wiktorowicz - NIESTOWARZYSZONY
  21. Jakub Półchłopek - JEDLICZE TEAM
  22. Bartłomiej Wiktorowicz - NIESTOWARZYSZONY
  23. Michał Wiktorowicz - NIESTOWARZYSZONY
  24. Michał Laskowski - AGH CYCLING TEAM
  25. Jarosław Bulik - NIESTOWARZYSZONY
  26. Rafał Dyduch - KRUCAFUX CYRCHEL TEAM
  27. Józef Rabski - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  28. Leszek Świder - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  29. Łukasz Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  30. Tomasz Bal - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  31. Jarosław Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  32. Maciej Biedrończyk - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  33. Julita Fira - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  34. Marcin Goleń - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  35. Maja Latawiec - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  36. Jakub Orkisz - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  37. Mateusz Habieda - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  38. Sabina Wierzycka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  39. Agnieszka Tylka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  40. Weronika Chlebek - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  41. Szymon Tylka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  42. Kinga Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  43. Olaf Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  44. Brajan Świder - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  45. Mateusz Chlebek - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  46. Karol Zagata - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  47. Bruno Baścik - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  48. Wiktoria Jaromin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  49. Łucja Wierzycka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  50. Olivier Jagos - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  51. Olga Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  52. Piotr Wiśniewski - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  53. Igor Baścik - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  54. Inga Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  55. Katarzyna Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  56. Mateusz Wielgos - NIESTOWARZYSZONY
  57. Filip Wielgos - NIESTOWARZYSZONY
  58. Franciszek Wielgos - NIESTOWARZYSZONY
  59. Krzysztof Jarosiewicz - SPORT PASJA ŻYWIEC
  60. Gabriela Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  61. Gabriela Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  62. Bartłomiej Janas - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  63. Dawid Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  64. Paweł Janas - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  65. Mikołaj Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  66. Filip Chrzanowski - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  67. Jakub Solarz - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  68. Jakub Osika - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  69. Hubert Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  70. Patryk Piech - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE