Zapisy do Puchar Szlaku Solnego #5

16.09.2018 • MTB

Zapisy online zaostały zakończone!


Lista zapisanych zawodników:

  1. Maciej Dąbrowski - MTB MOSIR DUKLA
  2. Radosław Grafczyński - NIESTOWARZYSZONY
  3. Mateusz Konwiński Konwiński - NIEZRZESZONY
  4. Partycja Zawierta - WKK WIERUSZÓW
  5. Magdalena Zawierta - WKK WIERUSZÓW
  6. Konrad Bryłka - WKK WIERUSZÓW
  7. Mikołaj Drobnik - WKK WIERUSZÓW
  8. Bartosz Sułot - WKK WIERUSZÓW
  9. Bartosz Bryłka - WKK WIERUSZÓW
  10. Szymon Gaj - WKK WIERUSZÓW
  11. Jakub Półchłopek - JEDLICZE TEAM
  12. Tomasz Bubula - YELLOW PIGS
  13. Aleksander Dworak - CHOMA SPORT TRENER
  14. Dorota Warczyk - LUDOWY KLUB KOLARSKI START TOMASZÓW MAZOWIECKI
  15. Michał Topór - SUPERIOR ZATOR
  16. Gabriela Wojtyła - SUPERIOR ZATOR
  17. Michał Śliwiński - SUPERIOR ZATOR
  18. Stanisław Nowak - SUPERIOR ZATOR
  19. Kamil Łaziński - SUPERIOR ZATOR
  20. Maksymilian Wiśniowski - SUPERIOR ZATOR
  21. Dawid Śliwiński - SUPERIOR ZATOR
  22. Inez Durlak - SUPERIOR ZATOR
  23. Marcin Sermak - SUPERIOR ZATOR
  24. Tatiana Gromada - GRUPA KOLARSKA GLIWICE
  25. Krzysztof Urbanek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  26. Bartosz Urbanek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  27. Maciej Urbanek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  28. Gabriela Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  29. Patryk Piech - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  30. Dawid Hudyka Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  31. Jakub Solar Solarz - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  32. Gabriela Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  33. Mikołaj Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  34. Bartłomiej Janas - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  35. Paweł Janas - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  36. Józef Rabski - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  37. Leszek Świder - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  38. Łukasz Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  39. Tomasz Bal - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  40. Agnieszka Bal - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  41. Bartosz Dziadkowiec - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  42. Jarosław Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  43. Maciej Biedrończyk - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  44. Julita Fira - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  45. Jakub Orkisz - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  46. Marcin Goleń - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  47. Maja Latawiec - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  48. Sabina Wierzycka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  49. Agnieszka Tylka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  50. Weronika Chlebek - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  51. Kinga Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  52. Szymon Tylka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  53. Brajan Świder - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  54. Olaf Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  55. Karol Zagata - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  56. Mateusz Chlebek - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  57. Antoni Bzdek - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  58. Bruno Baścik - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  59. Wiktoria Jaromin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  60. Łucja Wierzycka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  61. Olga Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  62. Olivier Jagos - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  63. Jan Góźdź - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  64. Piotr Wiśniewski - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  65. Igor Baścik - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  66. Katarzyna Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  67. Inga Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  68. Maciej Sabura - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  69. Magdalena Góźdź-Saloń - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  70. Tadeusz Bluszcz - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  71. Igor Adamik - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  72. Zofia Bluszcz - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  73. Filip Wieczorek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  74. Jakub Grycman - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  75. Ksawier Garnek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  76. Jakub Pyszny - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  77. Krzysztof Klimek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  78. Mikołaj Pricop - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  79. Szymon Biel - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  80. Małgorzata Mazurek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  81. Wojciech Muś - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  82. Jan Wieczorek - GRUPA KOLARSKA VIKTORIA RYBNIK
  83. Miłosz Jagos - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  84. Robert Baścik - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA