Zapisy do Puchar Szlaku Solnego #4 - MP LZS

29.07.2018 • MTB

Pliki do pobrania:

Zapisy online zaostały zakończone!


Lista zapisanych zawodników:

  1. Karolina Witek - LUDOWY KLUB KOLARSKI START TOMASZÓW MAZOWIECKI
  2. Piotr Buda - LUDOWY KLUB KOLARSKI START TOMASZÓW MAZOWIECKI
  3. Dorota Warczyk - LUDOWY KLUB KOLARSKI START TOMASZÓW MAZOWIECKI
  4. Justyna Franas - LUDOWY KLUB KOLARSKI START TOMASZÓW MAZOWIECKI
  5. Dagmara Drabik - KS AZS AWF KATOWICE
  6. Józef Rabski - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  7. Leszek Świder - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  8. Robert Baścik - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  9. Łukasz Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  10. Tomasz Bal - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  11. Agnieszka Bal - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  12. Bartosz Dziadkowiec - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  13. Jarosław Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  14. Maciej Bierdończyk - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  15. Julita Fira - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  16. Jakub Orkisz - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  17. Marcin Goleń - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  18. Maja Latawiec - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  19. Sabina Wierzycka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  20. Agnieszka Tylka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  21. Weronika Chlebek - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  22. Kinga Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  23. Szymon Tylka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  24. Brajan Świder - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  25. Olaf Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  26. Karol Zagata - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  27. Mateusz Chlebek - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  28. Antoni Bzdek - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  29. Bruno Baścik - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  30. Wojciech Sabura - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  31. Wiktoria Jaromin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  32. Łucja Wierzycka - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  33. Olga Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  34. Olivier Jagos - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  35. Jan Góźdź - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  36. Piotr Wiśniewski - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  37. Igor Baścik - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  38. Katarzyna Żur - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  39. Inga Ostafin - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  40. Maciej Sabura - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  41. Magdalena Góźdź-Saloń - KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA
  42. Albert Hudyka Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  43. Gabriela Rutka Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  44. Dawid Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  45. Bartłomiej Janas - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  46. Paweł Janas - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  47. Maja Dydyk - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  48. Gabriela Rutka Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  49. Hubert Hudyka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  50. Patryk Piech - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  51. Mikołaj Rutka - UKS GRUPA KOLARSKA FOUR BIKE
  52. Adrian Rzeszutko - TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
  53. Ewa Dymek - UKKS IMIELIN TEAM
  54. Maciej Urbanek - GK VIKTORIA RYBNIK
  55. Bartosz Urbanek - GK VIKTORIA RYBNIK
  56. Krzysztof Urbanek - GK VIKTORIA RYBNIK